Türkiye’ye PowerBank Gönderimi Yapan Aliexpress Satıcıları

Merhabalar,

Biliyorsunuz ki bir çok eticaret sitesi ve Aliexpress satıcıları Türkiye’ye powerbank gönderimi yapmıyor. Powerbank gönderim maliyetleri, diğer ürünlere göre daha yüksek olduğu için çoğu satıcı gönderim yapmayı tercih etmiyor. Sizler için Türkiye’ye powerbank gönderimi yapan Aliexpress mağazaları/satıcılarını derledik.

Ugreen, Rock gibi powerbank satışı yapan, oldukça bilinir olan mağazalar Türkiye’ye gönderim yapmıyor. Bazı mağazalar ise sadece DHL ile powerbank gönderimi yapıyor. Kargo ücretleri 100$ üzerinde olduğu için bu mağazalar listede yer vermedik. Ayrıca adı hiç duyulmamış, markasız, satış sayısı düşük satıcılara da bu listede yer vermedik.

Eğer açtığınız satıcının ürünlerinde kargo bölümünde Teslim edilemez e/a Turkey” yazıyorsa Türkiye’ye powerbank gönderimini bırakmış demektir. Aliexpress Teslim edilemez e/a Turkey ifadesi hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye’ye powerbank gönderimi yapan satıcılar/mağazalar

1. Baseus Mağazası

Türk alıcılardan büyük ilgi gören, ismi duyulmuş firmalardan Baseus resmi mağazası Türkiye’ye powerbank gönderimi yapıyor. Aşağıdaki adresten Aliexpress Baseus resmi mağazasına ulaşabilirsiniz. Baseus firması aynı zamanda bir çok telefon aksesuarı ve kablosu üreticisidir.

https://baseus.tr.aliexpress.com/store/2343184

2. Floveme Mağazası

Baseus gibi oldukça tanınan bir markadır. Floveme resmi mağazası da Türkiye’ye powerbank gönderimi yapmaktadır. Aşağıdaki adresten Aliexpress Floveme resmi mağazasına ulaşabilirsiniz.

https://flovemes.tr.aliexpress.com/store/511717

3. VN Powerbank Mazağası

İsmi çok fazla bilinmeyen ancak yüksek satış sayısına sahip mağazalardan. Türkiye’ye power bank gönderimi yapıyor. Aşağıdaki adresten Aliexpress VN Powerbank mağazasına ulaşabilirsiniz.

https://tr.aliexpress.com/store/4742021

4. Caseier Mağazası

Caseier telefon aksesuarları üzerine satış yapan mağazalardan. Powerbank kategorisinde çok yüksek satışa sahip olmasa da mağaza geneline bakıldığı zaman oldukça fazla satışı var denilebilir. Aşağıdaki adresten Aliexpress Caseier mağazasına ulaşabilirsiniz.

https://caseier.tr.aliexpress.com/store/2846054

5. RCD Group Mağazası

RCD group Floveme powerbank satışı yapıyor. Bir çok telefon aksesuarı satışı yapıyor. Aşağıdaki adresten Aliexpress RCD group mağazasına ulaşabilirsiniz.

https://rcdgroup.tr.aliexpress.com/store/500640

6. KUULAA Mağazası

Kuulaa da telefon aksesuarları üzerine bir mağaza. Powerbank kategorisinde yüksek satış sayısına sahip. Aşağıdaki adresten Aliexpress Kuulaa mağazasına ulaşabilirsiniz.

https://tr.aliexpress.com/store/5077292