Novakid Online İngilizce Kursu / Ders Ücretleri Ne Kadardır?

Novakid, çocuğunuzu İngilizce konuşmaya teşvik ederek, etkili bir şekilde İngilizce öğretiyor. Sanal sınıf ortamında yapılan dersler, Avrupa standartlarındaki ders programlarıyla işleniyor.

Novakid Ücretsiz Deneme Dersi

Novakid, çocuğunuzun İngilizce seviyesini anlayabilmek ve sizin program hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için 25 dakikalık ücretsiz deneme dersi veriyor. Bu bağlantıya tıklayarak 25 dakikalık Novakid deneme dersi için rezervasyon yapabilirsiniz.

Novakid İngilizce Dersi Fiyatları Ücretleri

Novakid, paket programlar sunuyor. Ders sayısı arttıkça, ders başı maliyet düşüyor. Yazımızın devamında Novakid güncel fiyat listesini paylaştık. Ancak Novakid‘in fiyat değişikliği yapabileceğini gözük önünde bulundurarak, Novakid‘in sitesinden fiyat doğrulaması yapmanızı öneriyoruz. Novakid sitesindeki fiyat listesine ulaşmak için buraya tıklayın.

 • 5 Ders Near-Native
  255 TL
  51 TL / ders
 • 10 Ders Near-Native
  490 TL
  49 TL / ders
 • 20 Ders Near-Native
  960 TL
  48 TL / ders
 • 40 Ders Near-Native
  1 840 TL
  46 TL / ders

Çocuğumun İngilizce Bilmesi Gerekiyor Mu?

Novakid İngilizce programına hiç İngilizce bilmeyen çocuklarımız dahil her seviyeden çocuk kabul edilmektedir.

Novakid Kaç Yaş Çocuklar İçin Uygundur?

Novakid İngilizce programı 6-12 yaş aralığındaki çocuklar için idealdir.

Hangi Seviyeden Başlanıyor?

İlk ücretsiz derste dil yeterliliği seviyesi belirlenmektedir. Tüm Novakid öğretmenleri bunun için özel eğitime tabi tutulur ve bu konuda niteliklilerdir.

Hangi Seviyeler Mevcut?

Şu an için beş seviye vardır: Seviye 0 (Okul Öncesi), Seviye 1 (A1.1) – Starter 1, Seviye 2 (A1.2) – Starter 2 (YLE Movers), Seviye 3 (A2.1) – Elementary 1, Seviye 4 (A2.2) – Elementary 2 (YLE Flyers).

Novakid İletişim Bilgileri

Novakid‘in Cevizlibağ’da bulunan ofisine 02129002652 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Novakid Türkiye Adresi:
Ofis Parima, Maltepe Mahallesi Cevizlibağ Köprüsü No:8 Kat:14 Cevizlibağ, İstanbul