Kişiye Özel 3D Fotoğraflı Hediyelik Eşyalar

Arkadaşlarınıza, ailenize, sevgilinize, eşinize benzersiz bir hediye verebilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, sevgililer günü, öğretmenler günü, anneler gününde hediye edebileceğiniz kişiye özel ürünler. Sevdiklerinizin fotoğraflarıyla hazırlanan kişiye özel 3D fotoğraflı ürünler.

1.Kişiye Özel 3D Fotoğraflı 3 Ayaklı Abajur

Kişiye özel ürettiğimiz 3D fotoğraflı 3 ayaklı ahşap abajurle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ampul yandığı zaman 3D baskı, fotoğrafa dönüşmektedir. Lamba söndüğünde kabartmalı dekoratif plaka gibi gözükmektedir.

SATIN AL
https://www.ayestore.com.tr/3d/kisiye-ozel-3d-fotografli-3-ayakli-ahsap-abajur

Sipariş oluşturmadan önce fotoğraf yükle bölümünden, basılmasını istediğiniz fotoğrafı yükleyebilirsiniz. Fotoğrafın çözünürlüğünün yüksek olması, aydınlık ve yatay olması baskı kalitesini artırmaktadır. Yüklenen fotoğrafın baskı için uygun olmaması durumunda siparişte verdiğiniz iletişim bilgilerinden size ulaşabiliriz. Fotoğrafların eni ve yüksekliğini 3D fotoğraflı 3 ayaklı ahşap abajure uyarlamak için köşelerden kesilmektedir.

2. Kişiye Özel 3D Fotoğraflı 4 Ayaklı Abajur

Kişiye özel ürettiğimiz 15 cm yükseklik, 15 cm çapa sahip, ışıklandırmalı 3D fotoğraflı 4 ayaklı ahşap abajurla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Lamba yakıldığında 3D baskı, fotoğrafa dönüşmektedir. Lamba söndürüldüğünde ürün fotoğraflarında da görebileceğiniz gibi kabartmalı dekoratif plaka gibi görünmektedir. Abajurun kablosunda bulunan açma/kapama anahtarıyla lambayı istediğiniz zaman açıp/kapatabilirsiniz..

SATIN AL
https://www.ayestore.com.tr/3d/kisiye-ozel-3d-fotografli-4ayakli-abajur

3. Kişiye Özel 3D Fotoğraflı Mumluk

Bu ürünün 3 farklı modeli bulunmaktadır.

Kişiye özel ürettiğimiz ışıklandırmalı 3D fotoğraflı fıçı LED mumlukla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. LED mum yakıldığında 3D baskı, fotoğrafa dönüşmektedir. LED mum söndüğünde ürün fotoğraflarında da görebileceğiniz gibi kabartmalı dekoratif plaka gibi görünmektedir. LED mumun altında bulunan açma/kapama anahtarıyla istediğiniz zaman LED mumu söndürebilirsiniz.

İnce Belli Mumluk
https://www.ayestore.com.tr/3d/kisiye-ozel-3d-fotografli-ince-belli-led-mumluk

Fıçı Mumluk
https://www.ayestore.com.tr/3d/kisiye-ozel-3d-fotografli-fici-led-mumluk

Yarım Ay Mumluk
https://www.ayestore.com.tr/3d/kisiye-ozel-3d-fotografli-yarim-ay-mumluk

4. Kişiye Özel 3D Fotoğraflı Gece Lambası

Kişiye özel ürettiğimiz 13×10 boyutlarında, ışıklandırmalı 3D fotoğraflı gece lambasıyla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Lamba yandığı zaman beyaz renkli 3D baskı fotoğrafa dönüşmektedir.Lamba söndüğünde ürün fotoğraflarında da görebileceğiniz gibi kabartmalı dekoratif plaka gibi görünmektedir. Gece lambasının üzerinde bulunan açma/kapama anahtarıyla istediğiniz zaman lambayı söndürebilirsiniz. 10W sarı ışıkla aydınlatılmaktadır.

SATIN AL
https://www.ayestore.com.tr/3d/kisiye-ozel-3d-fotografli-gece-lambası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir