Kefaret Dizi Kıyafet Sponsorları Listesi

Bu liste makalemizde Kefaret Dizisi Dizi Kıyafetleri hakkında bulabildiğimiz dizi sponsor markaları ve dizi sponsorlarını sizlere göstereceğiz. Yayın hayatına yeni sezonda başlayan Kefaret dizisi kıyafet sponsorları ile oldukça dikkat çekiyor. Kefaret dizisidinde giyilen kıyafetler genellikle günlük şık ve modern tarzda. Yazımızda çoğunlukla Kefaret Dizisi dizi kıyafetleri sorulan oyunculardan olan Yurdaer Okur , Mert Fırat , Nurgül Yeşilçay ve Özge Özacar’ın dizide giyilen kıyafetlerini ele alacağız.

Kefaret Dizi Kıyafetleri Elbiseler ve Kıyafetlerin Marka Bilgileri

Kefaret dizisi oyuncu kadrosu oldukça başarılı ve iddialı isimlerden oluşuyor. Bunlar Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur, Mert Fırat, Özge Özacar, Ege Kökenli, Efe Deprem gibi başarılı isimler. Kefaret dizisinde oyuncuların giydiği dizi kıyafet sponsporlarından olan pantolon , kaban , elbise , ceket , gömlek , palto , çizme ve daha bir çok ürünü size göstereceğiz.. Daha detaylı dizi kıyafetleri incelemeleri için bizi instagram da takip etmenizi öneririz.

Tüm Kefaret kıyafetlerini güncel olarak görmek için tıklayın >>>> Kefaret Dizi Kıyafetleri

Kefaret dizisinde Arzu’nun giydiği siyah uzun şişme mont modelini incelemek için tıklayın.

Kefaret dizisinde Arzu’nun giydiği siyah uzun deri ceket / mont modelini incelemek için tıklayın.

Kefaret dizisinde Zeynep’ in giydiği kaban Fever, incelemek için tıklayın.

Nil karakterine hayat veren Ege Kökenli’nin giydiği ceket markası Nocturne fiyatı 626₺ Ege Kökenli’nin giydiği etek markası Naia fiyatı 330₺
İncelemek için görselin üstüne tıklayabilirsiniz.

Kefaret Dizisi son bölümünde Nil’in giydiği giydiği siyah mini elbise markası Love On Friday
İncelemek için görselin üstüne tıklayabilirsiniz.

Tüm Kefaret kıyafetlerini güncel olarak görmek için tıklayın >>>> Kefaret Dizi Kıyafetleri

Kefaret dizisinde tüm oyuncuların dizide giydiği dizi kıyafetleri bilgilerini makaleye sık sık ekleyeceğiz. Daha fazla ve detaylı içerik için bizi instagram sayfamızda takip etmeyi unutmayınız.