Kardeşlerim Dizi Oyuncu Kıyafetleri ve Kıyafet Sponsorları

ATV kanalının yeni dizisi olan Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinde ilk bölümüyle başlayacak olan Kardeşlerim dizisinde giyilen kıyafetler ve Kardeşlerim dizi kıyafetleri incelememiz bu sayfa altında olacak. Dizinin yayınlanan fragman ve tanıtım videolarımızdan gördüğümüz üzere ATV Kardeşlerim Dizi Kıyafetleri oldukça ilgi çekecek gibi gözüküyor.

 

Kardeşlerim Dizisine ait güncel paylaşımlara ulaşmak için ana makalemizi ziyaret edebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kardeşlerim Dizi Oyuncu Kıyafetleri ve Markaları

Kardeşlerim yeni yezon yeni bölüm Melisa’nın kombini
Etek: adL
İncelemek için tıklayın

Kardeşlerim dizisinin son bölümü olan yeni bölümünde Nebahat’in giydiği siyah tek omuz midi elbise markası Selim Baklacı fiyatı 1200₺

Uygun fiyatlı midi elbise alternatifleri için tıklayın.

Kardeşlerim Suzan pembe palto markası Pitti

Ürünü incelemek için tıklayın.

Kardeşlerim Harika deri ceketin markası Ekol

Ürünü incelemek için tıklayın.

Kardeşlerim dizisinde Ahu Yağtu nun taktığı küpe Yeşim Kale Art Jewelry

 

İlk bölümüyle ATV ekranlarında yerini alacak dizi Kardeşlerim dizi kıyafet sponsorları ve dizide giyilen tüm kıyafetleri bulup yazımıza eklemek istiyoruz. Sizin de Kardeşlerim kıyafetleri hakkında sizin de sormak istediğiniz dizi kıyafet sponsorlarına dair sorular olursa instagram adresimiz olan @kimnegiydicom sayfasındaki son gönderinin altına yorum şeklinde sorularınızı iletebilirsiniz.