En Çok Satılan PUBG Aksesuarları

Merhabalar,
PUBG, son günlerin neredeyse en fazla oynanan oyunu halinde. Dolasıyla anında oyun karakterleri ve aksesuarları anahtarlık veya süs eşyası olarak satışa sunuluyor. Türk satış sitelerinde fiyatlar almış başını gitmiş. İnstagram’dan satış yapanlara değinmiyorum bile. Sizler için Aliexpress’te en çok satılan PUBG aksesuarlarını derledim. Aynı ürünleri farklı satıcılar da satıyor. Kendimizi tekrarlamayalım diye listeyi düzenledim.

KASK, SIRT ÇANTASI, TAVA, JİP, YELEK

Çeşitli ürünleri tek bir satıcıdan almak mümkün. En fazla satış rakamına sahip olan FF COS Store’dan; PUBG 3.seviye kaskı, PUBG sırt çantası, PUBG tavası, PUBG jipi, PUBG kurşun geçirmez yelek alınabiliyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak yukarıda saydığım ürünleri tek bir satıcıdan alabilirsiniz.

https://tr.aliexpress.com/item/-/32920206801.html

UÇAK, AİR DROP, RENKLİ TAVALAR

Aşağıdaki MH Anime Store satıcısının sayfasında; yukarıda saydıklarımın haricinde, PUBG uçağı, PUBG air drop ve farklı renklerde PUBG tavaları satılıyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz.

https://tr.aliexpress.com/item/-/32954489824.html

SİLAH ÇEŞİTLERİ

XUEYE Store satıcısında, neredeyse tüm PUBG silahları bulunuyor. Bir kaç çeşit tava ve PUBG pala da satılıyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz.

https://tr.aliexpress.com/item/-k/32962976965.html

 

Daha fazla PUBG aksesuarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
https://tr.aliexpress.com/af/pubg-keychain.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir