Bir Annenin Günahı Dizi Kıyafet Sponsorları

Kanal D ‘nin yeni dizisi olan ve 21 Kasım tarihinde ilk bölümü ile seyirci ile buluşan Bir Annenin Günahı dizisinde giyilen elbise ve kıyafetler ile ilgili bulabildiğimiz bilgileri paylaşacağız. Bir Annenin Günahı dizi kıyafetleri ve markaları bilgisini bu sayfada vereceğiz. Bu başlıkta diziye ait giyilen elbise bilgileri ve kıyafet sponsorlarına ait marka model fiyat bilgisi ile sizlere bilgi vereceğiz.

Bir Annenin Günahı Dizi Kıyafetleri Bilgileri

Bir Annenin Günahı dizi kıyafetleri oldukça tarz ve son moda trendlerini yansıtan parçalardan oluşuyor. Biz de Özge Özberk’in canlandırdığı Suna karakterinin dizide giydiği dizi kıyafetleri ve elbiseleri hakkında bilgiye ulaşıp bu yazımıza eklemek istiyoruz.. Ayrıca Yusuf rolünde oynayan Mert Yazıcıoğlu’nun dizide kullandığı dizi sponsorlarına ait dizi kıyafetleri ve Yağmur Güngör rolüne hayat veren Simay Barlas’ın dizide giydiği dizi sponsorlarına ait dizi kıyafetleri ceket , ayakkabı – çanta ,  gömlek , tişört ,  pantolon , takıları , aksesuar ,  küpe gibi tüm ürünlere erişmeye çalışacağız.

Bir Annenin Günahı Yağmur Tulum

Bir Annenin Günahı Yağmur Tulumu için tıklayın.

 

Bir Annenin Günahı Oyuncu Dizi Kıyafetleri sponsorları nereden ve hangi markalara ait ?

Bir Annenin Günahı dizi kıyafet sponsorları bilgilerini bu yazımıza ekleyeceğiz. Fakat en hızlı ve anlık bilgiye ulaşmak için bizi instagramda takip etmenizi öneririz.