ATV Maraşlı Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri Kadrosu

Maraşlı Dizisinin Konusu Nedir? Maraşlı Dizisi Tüm Oyuncu Kadrosu ve Maraşlı Dizisinde Yer Alan Dizi Karakterleri… Maraşlı Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Saat Kaçta Yayınlanıyor? Maraşlı dizisi ATV ekranlarınının yeni dizisi olarak ekranlara merhaba dedi ve güzel bir rating oranı ile yayınlanmaya başladı. Bu bloğumuzda ise sizlere Maraşlı Dizisi Oyuncu Kadrosu , Konusu ve Karakterleri hakkında bulabildiğimiz bilgileri aktaracağız…

Maraşlı Dizi Oyuncuları Kimler? Maraşlı Başrol ve Tüm Oyuncu Kadrosu;

ATV de yayın hayatına başlayan Maraşlı dizisinin başrollerini Alina Boz ve Burak Deniz paylaşıyor ve oldukça geniş hayran kitlesine sahipler. Maraşlı Dizisinin Konusu Kadrosu Oyuncuları Karakterleri hakkında bulduğumuz bilgileri yazımıza ekleyeceğiz. Daha fazlası için ve anlık dizi kıyafetleri paylaşımları için bizi instagramda @kimnegiydicom olarak takip edebilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Tüm Oyuncu Kadrosu ve dizideki karakterleri;

BAŞROLLER
Burak Deniz- Maraşlı,
Alina Boz- Mahur,

TÜM OYUNCULAR
Kerem Atabeyoğlu – Aziz Türel
Rojda Demirer – Firuzan
Melis İşiten – Dilşad
Cemil Büyükdöğerli – İlhan
Saygın Soysal – Savaş,
Neslihan Acar,
Ahmet Varlı,

Burak Deniz – Maraşlı Celal

Maraşlı Dizisindeki Celal (Maraşlı) Kimdir? Maraşlı 1987 Maraş’ta doğan eski bir Bordo Bereli askeridir. Kızı Zeliş’in kendisi askerlik mesleğini icra ederken saldırıda yaralanması nedeniyle askerlik görevinden ayrılıp Zeliş’in bakımını üstlenmiştir. Kendisine bir sahaf dükkanı açımıştır ve Maraşlı geçimini bu sahaf dükkanı ile sağlamaktadır.

Burak Deniz Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda erkek başrol olarak rol alan oyuncudur.

Burak Deniz instagram hesabı varmı?

Burak Deniz’in instagram hesabı @_burakdeniz ‘dir.

Burak Deniz’in Maraşlı Dizisinde giydiği kıyafetler

Maraşlı dizisinde Burak Deniz in giydiği koyu gri örme yün hırka markası Mudo

Ürünü incelemek için tıklayınız.

Maraşlı Alina Boz – Mahur

Maraşlı Dizisindeki Mahur (Alina Boz) Kimdir? 30’lu yaşlarında, zeki güzel ve entelektüel bir kadındır olan Mahur’un kendi stüdyosu vardır ve bir fotoğraf sanatçısıdır. İyi bir çevrede yetişmiştir ve İstanbul doğumludur. İyi okullarda okumuştur ve çok iyi bir aile görgüsü ile yetişmiştir. Tek kız olarak ailenin en küçüğü olmasına rağmen şımarık ve küstah bir yapıya sahip değildir. Kendine güveni yüksek bir karakterdir.

Maraşlı dizisi oyuncu kadrosunda kadın başrol oyuncusu olan Mahur olarak tanıdığımız Alina Boz Maraşlı dizisinde Mahur rolünü canlandırmaktadır. Alina Boz 1998 Moskova doğumlu olan Alina Boz Kadir Has Üniversitesinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Alina Boz’un instagram hesabı

Alina Boz’un instagram kullanıcı adı @alinaboz

Alina Boz’un (Mahur) Maraşlı Dizisinde Giydiği Kıyafetler

Maraşlı Mahur karakterine hayat veren Alina Boz un giydiği krem rengi peluş kaban Koton , içindeki beyaz hırka Stradivarius

Ürünü incelemek için tıklayın.

Alina Boz’un dizide giydiği siyah eşofman altı Stradivarius , spor ayakkabı markası Vans

Ürünü görmek için tıklayın.

Detaylı Maraşlı Dizi Kıyafetleri incelemesi için burayı tıklayın.

Bizi instagram’da takip etmeyi unutmayın.