Akrep Dizisi Kıyafet Sponsorları ve Oyuncu Kıyafetleri

11 Aralık Cuma Star TV de başlayan ve senaryosuyla da görünüşe göre oldukça ses getireceğe benzeyen dizi, Akrep Dizi Kıyafetleri ve dizide giyilenler ile de gündem oldu. Akrep Dizi kıyafet sponsorları ve dizi kıyafetleri oldukça güzel ve şık. Akrep oyuncuları kıyafetleri hangi marka? Akrep Dizisi oyuncular hangi marka kıyafet ve elbise giyiyorlar? gibi soruları ele alacağız.

Akrep Diziside Giyilen Oyuncu Kıyafetleri

Akrep Dizisi kıyafetleri oldukça şık ve modern. Hal böyle olunca izleyiciler tarafından oldukça soruluyor. Akrep Dizi oyuncuları Demet Akbağ , Yusuf Çim, Evrim Alasya, Esila Umut, Beril Pozam, Pelin Uluksar, Aslı Melisa Uzun, Bekir Aksoy, Ahsen Türkyılmaz gibi oyuncuların dizide giydiği kıyafetler de makalemizde olacak. Öncelikle Ferda Kendirci karakteri ile izleyeceğimiz Evrim Alasya ve Ece karakteriyle izleyeceğimiz Ahsen Türkyılmaz kıyafetleri ve Duru karakteriyle izleyeceğimiz Aslı Melisa Uzun ile Merve dizi kıyafetlerine ağırlık vereceğiz.

Akrep dizisinde Duru’ nun giydiği kaban markası Merve Çisko , uygun fiyatlı alternatif kaban modelleri için tıklayın.

Sitemizde Akrep dizi kıyafetleri makalemiz sürekli yenilenecektir .instagram da bizi takip ederseniz en hızlı içeriğe anında ulaşabilirsiniz.